W weekend prócz seniorek swoje mecze zagrają zespoły młodzieżowe.

Tradycyjnie w sobotę na parkiet wybiegną kadetki. Tym razem podopieczne Doroty Rusin udadzą się na wyjazd do Olesna. ECO UNI z kompletem zwycięstw lideruje tabeli grupy A, natomiast miejscowe nie zaznały do tej pory smaku zwycięstwa i z zerowym dorobkiem punktowym  plasują się na ostatniej pozycji.

W sobotę swoje mecze rozegrają również występujące w grupie B młodziczki ECO UNI III Opole, które udadzą się do Kędzierzyna-Koźle. Patrząc na tabelę wszystko jest jeszcze możliwe. Na czele z trzema zwycięstwami plasuje się miejscowy MMKS, drugie miejsce z dwoma zwycięstwami zajmują opolanki, a tabelę zamykają siatkarki z Komprachcic.

W niedziele zagrają młodziczki ECO UNI I Opole, które na parkiecie w hali PLO II spotkają się z MMKS-em II Kędzierzyn-Koźle i PV Volley II Krapkowice. Na czele grupy A z kompletem zwycięstw znajduje się ECO UNI, drugi jest MMKS, a ostatni zespół z Krapkowic. Początek zmagań o godzinie 10.00.

W grupie D wyjazd do Kluczborka czeka ECO UNI II Opole. Opolanki po dwóch turniejach mają na swoim koncie trzy zwycięstwa, tuż za plecami z dwoma wygranymi są siatkarki z Niemodlina, a ostatnie miejsce zajmują gospodynie.