Co słychać u naszej młodzieży ?

Młodziczki ECO UNI I i III Opole w nadchodząca niedzielę rozpoczną drugą rundę rozgrywek.

8 stycznia zakończyła się pierwsza faza, każda z drużyn rozegrała trzy turnieje, co daje łącznie sześć spotkań.

Młodziczki ECO UNI I Opole występujące w grupie C bez straty seta wygrały wszystkie swoje mecze. Siatkarki Rafała Dolińskiego w dalszej fazie rozgrywek będą walczyć z zespołami UKS-u Jedynki Kluczbork i LUKS-u Sukcesu Komprachcice, który będzie gospodarzem nadchodzącego turnieju.

Trenowany przez Dorotę Rusin zespół ECO UNI III Opole zanotował trzy zwycięstwa i zajął drugie miejsce w grupie D. W najbliższą niedzielę w Paczkowie zmierzy się on z miejscową Spartą II i MMKS-em II Kędzierzyn-Koźle.

W grupie A drużyna ECO UNI II Opole z sześcioma punktami na koncie zajęła trzecie miejsce. Podopieczne Gabrieli Gasidło dopiero 12.02.2017 rozpoczną rywalizację z OKS-em Olesno i Spartą I Paczków o miejsca 10-12.

W lidze kadetek kwestia pierwszego miejsca w rozgrywkach wojewódzkich wydaje się być rozstrzygnięta. Siatkarki MMKS-u I Kędzierzyn-Koźle w dziesięciu spotkaniach zanotowały dziesięć zwycięstw. Tylko w meczu z ECO UNI Opole liderki straciły jeden punkt. Szansę na miejsce na podium ma aż pięć zespołów – ECO UNI Opole, OKS Olesno, UKS Jedynka Kluczbork, MMKS II Kędzierzyn-Koźle i NTSK Nysa. Najbliższe kolejki zapowiadają się emocjonująco.