Młodzież UNI Opole nie próżnuje. Po sezonie halowym czas na rozgrywki na piasku.
03.06 w Suchym Borze odbyły się Mistrzostwa Województwa w siatkówce plażowej w kategorii młodziczek. Na najwyższym stopniu podium stanęły zawodniczki UNI Opole – Patrycja Górska i Natalia Śleziona.

10.06 ponownie w Suchym Borze rozegrano Mistrzostwa Województwa w kategorii kadetek. Pierwsze miejsce wywalczył duet Julia Jandura – Angelika Rusin, natomiast na najniższym stopniu podium stanął duet: Aleksandra Nowakowaska – Monika Przybył.

Obydwie pary otrzymują przepustkę do gry w półfinałach Mistrzostw Polski, które odbędą się 3-5.07.br. w Suchym Borze.

Reprezentantka UNI Opole – Nadia Dydzik została powołana na zgrupowania Kadry Narodowej Minikadetek U16.
Trener reprezentacji – Andrzej Peć zaplanował aż trzy akcje szkoleniowe.