Miniony weekend juniorki i kadetki ECO UNI Opole mogą zapisać do udanych. Jednak nie ma czasu na świętowanie, ponieważ przed naszą młodzieżą kolejne wyzwania.

Tym razem chwilę oddechu mają juniorki, ponieważ w czwartej kolejce pauzują. Podopieczne trenera Rafała Dolińskiego, mają za sobą trzy spotkania, a ich bilans to jedno zwycięstwo i dwie porażki. Tym samym ECO UNI plasuje się na trzecim miejscu w pięciozespołowej lidze.

Nie lada emocje czekają kibiców w lidze kadetek.
Siatkarki ECO UNI I Opole zajmują drugą pozycje w grupie B i w nadchodzącą niedzielę udadzą się do Kluczborka, gdzie zmierzą się z miejscową Jedynką. Po dwóch rozegranych kolejkach każdy z czterech zespołów w grupie ma na swoim koncie zwycięstwo i porażkę. O pozycji w tabeli decyduje stosunek setów i małych punktów. UKS prowadzi, ECO UNI plasuje się na drugim miejscu.

W grupie A zawodniczki ECO UNI II Opole zmierzą się w Kędzierzynie-Koźlu z miejscowym MMKS-em, który jest liderem. Zespoły mają po dwóch kolejkach komplet zwycięstw, legitymując się takim samym bilansem setów 6:1.

W obu spotkaniach nie powinno zabraknąć emocji.