Trzeci mecz w ciągu tygodnia zagrają siatkarki UNI Opole. Po dziwnym, lecz przegranym spotkaniu z Eneą Energetyk Poznań 2:3, przed Wilczycami kolejne trudne zadanie. 7R Solna Wieliczka to następny rywal, który jest naszym sąsiadem w tabeli.

Autor: Bartosz Kamiński

W zeszłym sezonie spotykaliśmy się z tyn zespołem trzykrotnie – u siebie w 4 kolejce przegraliśmy 1:3, potem następnie w siedemnastej pokonać na wyjeździe 3:1, by ostatecznie w meczu półfinałowym w turnieju o 5 miejsce w Stegu Arena rozgromić 3:0. W tamtych meczach w barwach Uni występowała obecna zawodniczka Solna Wieliczka, rozgrywająca Angelika Gajer. Czy wraz ze swoją drużyną zdoła pokonać swój były klub?

Opolskie Wilczyce po ostatnim spotkaniu na pewno czują wielki niedosyt. Podopieczne trenera Nicoli Vettoriego planują pokazać swoją siłę rażenia, by udowodnić, że mecz z Poznaniem to było tylko wypadkiem przy pracy. A to, jak mocno potrafią ugryźć rywala, pokazały nie raz. Czy w Wieliczce odnowią swój zwycięski marsz? Stawka jest wielka, gdyż bitwa o podium trwa, więc emocje na pewno sięgną zenitu!

  1. kolejka 1ligi kobiet

23 listopada (sobota), godz. 18

7R Solna Wieliczka- UNI Opole

Solne Miasto ul.Kościuszki 15