W nadchodzący weekend kibiców czeka siatkarski zawrót głowy. Na parkiety wybiegną nie tylko seniorki, ale również zespoły młodzieżowe.

W sobotę rozgrywki zainaugurują młodziczki UNI. O godzinie 10.00 w hali przy ul. Duboisa 39 kibice zobaczą w akcji zespoły z grupy B. Rywalkami ECO UNI I będą drużyny Sparty Paczków i MMKS-u Kędzierzyn-Koźle. W pierwszym turnieju Sparta zanotowała dwie przegrane, natomiast MMKS ma na swoim koncie porażkę i zwycięstwo.

O 14.00 do zmagań przystąpią ekipy z grupy D. ECO UNI II zmierzy się z UKS-em Jedynką II Kluczbork – mającym na swoim koncie przegraną i wygraną – oraz z PV Volley Krapkowice legitymującym się bilansem dwóch zwycięstw.

Międzyczasie o godzinie 11.00 w hali PLO 2 przy ul. Pułaskiego 3 po tygodniowej przerwie do ligowych zmagań powrócą juniorki. Rywalkami ECO UNI Opole będą siatkarki MMKS-u Kędzierzyn-Koźle. Podopieczne trenera Rafała Dolińskiego zajmują obecnie czwartą lokatę z dorobkiem czterech punktów. Przeciwniczki z kompletem zwycięstw plasują się na czele tabeli.

W niedzielę o godzinie 11.00 w hali przy ul. Duboisa 39  kadetki ECO UNI II Opole zmierzą się z drużyną NTSK Nysa. Podopieczne trenerki Doroty Rusin z sześcioma punktami zajmują drugie miejsce w tabeli, natomiast NTSK jest trzeci z dorobkiem trzech oczek.