Tradycyjnie już w nadchodzący weekend na siatkarskich parkietach będą rywalizowały nasze zespoły młodzieżowe.

Juniorki udadzą się do Nysy, gdzie zmierzą się z miejscowym NTSK. Gospodynie mają na swoim koncie trzy zwycięstwa i z jedenastoma punktami plasują się na drugim miejscu w tabeli. W poprzedniej kolejce pewnie pokonały MGOKiS Praszkę 3:0.
ECO UNI zajmuje obecnie czwartą pozycję z dorobkiem czterech punktów. W miniony weekend podopieczne Rafała Dolińskiego musiały uznać wyższość OKS-u Olesno, ulegając na własnym parkiecie 0:3.

Młodziczki ECO UNI I czeka wyprawa do Kędzierzyna-Koźla, gdzie zmierzą się z gospodyniami turnieju i NTSK Nysą. Wszystkie trzy zespoły mają na swoim koncie taki sam dorobek punktowy, a o pozycji w tabeli decydują małe punkty. Sobotnie mecze rozstrzygną o ostatecznym kształcie tabeli po pierwszej rundzie.

ECO UNI II uda się do Krapkowic, gdzie zmierzy się z miejscowym zespołem PV Volley oraz UKS Jedynką Niemodlin. Opolanki do tej pory zapisały na swoim koncie komplet zwycięstw i są liderem tabeli.

W ten weekend wolne mają kadetki, jednak warto przyjrzeć się jak wyglądają sytuacja naszych zespołów.

W grupie A zespół ECO UNI II odniósł do tej pory cztery zwycięstwa i z dwunastoma punktami jest wiceliderem tabeli. Podopieczne trenerki Doroty Rusin czekają jeszcze trzy pojedynki: na wyjeździe w Paczkowie i Nysie oraz na własnym parkiecie z Kędzierzynem-Koźlem.

W grupie B drużyna ECO UNI I ma na swoim koncie jedno zwycięstwo i z trzema oczkami plasuje się na trzecim miejscu. Podopieczne Rafała Dolińskiego czekają jeszcze konfrontacje z OKS-em Olesno na wyjeździe i UKS-em Jedynką Kluczbork na własnym parkiecie.