W weekend gra młodzież ECO UNI

W sobotę o godzinie 15.00 spotkanie na szczycie w lidze kadetek. Wicelider tabeli ECO UNI Opole uda się do Kędzierzyna – Koźla na mecz z miejscowym MMKS-em I.
Gospodynie w jedenastu dotychczasowych spotkaniach nie zaznały goryczy porażki i zapisały na swoim koncie trzydzieści dwa punkty. Jedyne oczko straciły w konfrontacji z ECO UNI, wygrywając w Opolu po tie-breaku.
Podopieczne Rafała Dolińskiego wyszły zwycięsko ze swoich dwóch ostatnich pojedynków i ze stratą dziewięciu punktów do lidera plasują się na drugim miejscu.

Choć do końca zmagań pozostały jeszcze trzy kolejki, to chyba tylko kataklizm mógłby odebrać MMKS-owi triumf w rozgrywkach wojewódzkich. Jednak emocji nie powinno zabraknąć, ponieważ o dwa pozostałe miejsca na podium walczą jeszcze trzy zespoły: ECO UNI Opole (23 pkt.), OKS Olesno (21 pkt.) i MMKS II Kędzierzyn – Koźle (21 pkt.).

28 i 29.01.2017 r. o godzinie 10.00 w hali przy ul. Pułaskiego 3 zostaną rozegrane kolejne turnieje młodziczek z udziałem drużyn ECO UNI Opole.

W sobotę na parkiet wyjdą siatkarki prowadzone przez trenerkę Dorotę Rusin. Zespół ECO UNI III Opole w pierwszym turnieju rozgrywanym w Paczkowie pewnie pokonał miejscową Spartę II i MMKS II Kędzierzyn-Koźle, dzięki temu plasuje się na czele tabeli.

W niedzielę podopieczne Rafała Dolińskiego z ECO UNI I Opole kolejny raz zmierzą się z UKS-em Jedynką Kluczbork i LUKS Sukcesem Komprachcice. Natomiast ECO UNI II Opole czeka wyjazd do Olesna, gdzie w ramach początku zmagań o miejsca 10-12 zmierzy się z miejscowym OKS-em.