Nadchodzący weekend  to kolejne ligowe zmagania w wykonaniu naszej młodzieży.
W sobotę o godzinie 11.00 na parkiet wybiegną kadetki, które w PLO II podejmą zespół MGOKiS Praszka. Podopieczne Doroty Rusin, mają na swoim koncie dwie wygrane w tie-breakach i z czterema punktami na koncie zajmują drugie miejsce w grupie A. Przeciwniczki do tej pory zapisały na swoim koncie porażkę i zwycięstwo i z trzema oczkami plasują się na przedostatnim miejscu w tabeli.

W niedzielę do rywalizacji przystąpią młodziczki. Tym razem w rolę gospodyń wcielą się zawodniczki ECO UNI II Opole, które będą rywalizować z UKS Jedynką Niemodlin oraz UKS Jedynką Kluczbork. W poprzednim turnieju każda z ekip zapisała na swoim koncie i porażkę, a o zajmowanych miejscach decyduje stosunek setów. Początek zmagań o godzinie 10.00 w hali PLO II.

ECO UNI I występujące w grupie A uda się do Kędzierzyna – Koźla, gdzie zmierzy się z tamtejszym MMKS-em II oraz PV Volley II Krapkowice. Obecnie opolanki mają na swoim koncie komplet zwycięstw i przewodzą w tabeli.

Wyjazdowe spotkanie czeka również młodziczki ECO UNI III Opole, które rozegrają turniej 12.11.2018 w Komprachcicach. Przeciwnikami będą prowadzący w grupie MMKS-u I Kędzierzyn-Koźle oraz miejscowy LUKS Sukces.