I Liga Kobiet sezon 2019/20 

Pierwsza runda fazy zasadniczej [BILANS:  8 zwycięstwa4 porażka]

1. kolejka 28.09.2019, g. 15:45
UNI Opole – Karpaty Krosno 3:0
2. kolejka 4.10.2019, g. 18:00
 STAL Mielec – UNI Opole
2:3
3. kolejka 12.10.2019, g. 15:45
UNI Opole – MKS SAN-Pajda Jarosław 0:3
 
4. kolejka 16.10.2019, g. 19:00
KS Częstochowianka – UNI Opole  1:3
5. kolejka 20.10.2019, g. 15:45
UNI Opole – KSZO Ostrowiec SA 3:0
6. kolejka 26.10.2019, g. 18:00
JOKER MEKRO ENERGOREMONT Świecie – UNI  Opole 0:3 
7. kolejka 2.11.2019
UNI Opole – pauzuje 
8. kolejka 10.11.2019, g. 17:00
UKS Jedyna Tarnów – UNI Opole 1:3
9. kolejka 15.11.2019, g. 19:15
UNI Opole – SMS PZPS I Szczyrk 3:1
10. kolejka 20.11.2019, g. 15:45 
UNI Opole – Enea Energetyk Poznań 2:3 333
11. kolejka 23.11.2019 18:00
7R Solna Wieliczka – UNI Opole 3:0
12. kolejka 1.12.2019, g. 19:15
UNI Opole – AZS Politechnika Śląska Gliwice 3:2
13. kolejka 7.12.2019, g 19:00
Budowlani Toruń – UNI Opole  0:3

 

Runda rewanżowa fazy zasadniczej [BILANS: 11 zwycięstwa – 1 porażka]

14. kolejka 15.12.2019, g. 17:00  0:3
KARPATY MOSiR AZS PWSZ Krosno – UNI Opole 
15. kolejka 21.12.2019, g. 15:15  3:1
UNI Opole – STAL Mielec 
16. kolejka 28.12.2019, g. 16:00 0:3
MKS SAN-Pajda Jarosław – UNI Opole 
17. kolejka 04.01.2020, g.15:45 3:1
UNI Opole – Klub Sportowy Częstochowianka 
18. kolejka 11.01.2020, g. 17:00 0:3
KSZO Ostrowiec SA – UNI Opole 
19. kolejka 18.01.2020, g.15:45 2:3
UNI Opole – JOCKER MEKRO ENERGOREMONT Świecie 
20. kolejka 25.01.2020
UNI Opole – pauzuje 
21. kolejka 2.02.2020, g. 15:45 3:1
UNI Opole – UKS Jedynka Tarnów 
22. kolejka 26.01.2020, g. 16:00 2:3 (mecz przełożony na prośbę SMS Szczyrk zostanie rozegrany w ramach 20. kolejki)  
SMS PZPS I Szczyrk – UNI Opole 
23. kolejka 14.02.2020, g. 18:00 1:3
Enea Energetyk Poznań – UNI Opole 
24. kolejka 22.02.2020, g. 15:45 3:0
UNI Opole – 7R Solna Wieliczka 
25. kolejka 29.02.2020 g. 17:00 1:3
AZS Politechnika Śląska Gliwice – UNI Opole 
26. kolejka 7.03.2020 3:0  (mecz odwołany ze względu na wycofanie z rozgrywek zespołu Budowlani Toruń) 
UNI Opole – Budowlani Toruń 

Play off i turniej o utrzymanie

Faza Play Off 2019/20 

I RUNDA PLAY OFF  [DO 3 ZWYCIĘSTW:  0 zwycięstwa0 porażka]

1. Gospodarz: UNI Opole 14.03.2020, g. 15:45 
UNI Opole – AZS Politechnika Śląska Gliwice 
2. Godspodarz: UNI Opole 15.03.2020, g. 15:45 
UNI Opole – AZS Politechnika Śląska Gliwice 
3. Gospodarz: XXXXXXX 21.03.2020, g:
AZS Politechnika Śląska Gliwice   – Uni Opole 
4. Gospodarz: XXXXXXX 22.03.2020, g:
AZS Politechnika Śląska Gliwice   – Uni Opole 
5. Godspodarz: UNI Opole 25.03.2020, g. 15:45 
UNI Opole – AZS Politechnika Śląska Gliwice 

II RUNDA PLAY OFF  [DO 3 ZWYCIĘSTW:  0 zwycięstwa0 porażka]