I Liga Kobiet sezon 2020/21 

Pierwsza runda fazy zasadniczej [BILANS:   10 zwycięstw –  2 porażki]

1. kolejka 26.09.2020, godz. 15:45
UNI Opole
– KS OLIMPIA Jawor  3:0
2. kolejka 3.10.2020, godz. 17:00
 SMS PZPS Szczyrk – UNI Opole 3:2
3. kolejka 10.10.2020
UNI Opole
– pauzuje 
4. kolejka 17.10.2020, godz. 15:45
UNI Opole
 – ENEA Energetyk Poznań 2:3
5. kolejka 16.12.2020, godz. 15:30 (aktualizacja terminu) 
MKS SAN Pajda Jarosław – UNI Opole 2:3
6. kolejka 18.11.2020, godz.17:00  (aktualizacja terminu) 
UNI  Opole
– 7R Solna Wieliczka 3:2
7. kolejka 14.11.2020, godz. 17:00 
KŚ AZS Politechniki Śląskiej – UNI Opole 2:3
8. kolejka 21.11.2020, godz. 16:00
UNI Opole
– SPS STAL Mielec 3:0
9. kolejka 27.11.2020
Grupa AZOTY PWSZ Tarnów – UNI Opole 1:3
10. kolejka 04.12.2020, godz. 16:00
UNI Opole – KARPATY Krosno 3:131:33
11. kolejka 11.12.2020, godz. 16:00
GALERIA Jurajska Częstochowa – UNI Opole 0:3
12. kolejka 21.12.2020, godz. 16:00
UNI Opole
– NOSiR ŚWIT Nowy Dwór Mazowiecki 3:1
13. kolejka 09.01.2021, godz. 17:00
ASOTRA Płomień Sosnowiec – UNI Opole 0:3

 

Runda rewanżowa fazy zasadniczej [BILANS: 11 zwycięstw1 porażka]

14. kolejka 16.01.2021, godz. 17:00
OLIMPIA Jawor – UNI Opole 0:3
15. kolejka 23.01.2021, godz. 16:00
UNI Opole
– SMS PZPS Szczyrk  3:0
16. kolejka 30.01.2020
UNI Opole
– pauzuje  
17. kolejka 06.02.2021, godz. 17:00
ENEA Energetyk Poznań – UNI Opole  1:3
18. kolejka 13.02.2021, godz. 16:00 
UNI Opole
– MKS SAN Pajda Jarosław  3:0
19. kolejka 20.02.2021, godz.18:00
7R SOLNA Wieliczka – UNI Opole 2:3
20. kolejka 27.02.2021, godz. 14:00
UNI Opole
– KŚ AZS Politechniki Śląskiej 3:0
21. kolejka 6.03.2021, godz. 18:00
SPS STAL Mielec – UNI Opole 2:3
22. kolejka 13.03.2021, godz. 16:00  
UNI Opole
– Grupa AZOTY PWSZ Tarnów 3:1
23. kolejka 20.03.2021, godz. 18:00
KARPATY Krosno – UNI Opole 3:1
24. kolejka 27.03.2021, godz.16:00 
UNI Opole – GALERIA Jurajska Częstochowa  3:1
25. kolejka 10.04.2021
NOSiR ŚWIT Nowy Dwór Mazowiecki  – UNI Opole 1:3
26. kolejka 17.04.2021, godz. 16:00 
UNI Opole – ASTORIA Płomień Sosnowiec 3:0

PÓŁFINAŁ A i B 1 LIGI SIATKÓWKI KOBIET  [DO 2 wygranych]

Zespoły, które po rundzie zasadniczej zajmą miejsca 1‐4.
I Termin – 21.04.2021
MKS SAN Pajda Jarosław – UNI Opole 2:3
II Termin – 24‐25.04.2021
UNI Opole – MKS SAN Pajda Jarosław  3:0

Rozgrywana do dwóch wygranych spotkań, gospodarzem I terminu play off jest zespół, który po rundzie zasadniczej zajął niższe miejsce w tabeli. Zespoły grają według poniższego rozstawienia:
A 4 – 1
B 3 – 2
Zwycięzcy meczów A, B zagrają o miejsca 1‐2. Przegrani meczów A, B zagrają o miejsca 3‐4.

FINAŁ 1 LIGI SIATKÓWKI KOBIET [DO 3 wygranych]

zwycięzca A – zwycięzca B (o 1. miejsce)
I Termin – 01‐02.05.2021, godz. 16:00

UNI Opole – SPS STAL Mielec 3:0
UNI Opole –
SPS STAL Mielec 3:0


II Termin – 08‐09.05.2021

SPS STAL Mielec – UNI Opole 3:2
SPS STAL Mielec – UNI Opole 1:3

III Termin – 12.05.2021

UNI Opole – SPS STAL Mielec

Mecze o miejsca 1‐2 rozgrywane są do trzech wygranych spotkań, gospodarzem I terminu play off jest zespół, który po rundzie zasadniczej zajął
wyższe miejsce w tabeli.

MECZ O 3 MIEJSCE 1 LIGI SIATKÓWKI KOBIET [DO 2 wygranych]

przegrany A – przegrany B (o 3. miejsce)
I Termin – 01.05.2021
II Termin – 08‐09.05.2021

Mecze o miejsca 3‐4 rozgrywane są do dwóch wygranych spotkań, gospodarzem I terminu play off jest zespół, który po rundzie zasadniczej zajął
niższe miejsce w tabeli, w drugim i ewentualnie trzecim spotkaniu gospodarzem jest zespół, który po rundzie zasadniczej zajął wyższe miejsce
w tabeli.